Realizacje

Od początku działalności zorganizowaliśmy ponad sto koncertów i ta liczba cały czas rośnie. Nasze portfolio to różnorodne produkcje – od kameralnych i pojedynczych koncertów po całe trasy koncertowe dla tysięcy widzów. Oto najważniejsze z nich.

STACHURSKY x DOSKOZZZA
Stworzyliśmy pomysł zorganizowania trasy z hitami z kultowych płyt: 1999, 2009, a następnie ich kontynuacji, czyli 2k19. Była ona wyjątkowym doświadczeniem live, połączeniem muzyki z 3 taneczno-wizjonerskich wydawnictw Stachursky’ego. Poza samym konceptem odpowiadaliśmy również za jego realizację i byliśmy współorganizatorem wszystkich koncertów na trasie.

Tama / Poznań, fot. Artur Nowicki

RZABKA
Zorganizowaliśmy 5 tras koncertowych artysty, podczas których odwiedził 17 miast. Prowadzimy też jego management. Poza organizacją wydarzeń i całą logistyką tras, zajmujemy się również produkcją merchu i płyt rapera oraz odpowiadamy za ich dystrybucję w kanałach online i offline.

Zet Pe Te / Kraków, fot. Maciej Bernaś

LEGENDARNY AFROJAX
MŁODY DZBAN
ZDECHŁY OSA
Na swoim koncie mamy również kilka tras koncertowych Legendarnego Afrojaxa i Młodego Dzbana. Współpracujemy z wieloma polskimi zespołami z pogranicza elektroniki, alternatywy czy rocka. Organizujemy pojedyncze koncerty, pomagamy zdobyć występy w postaci supportów przed występami polskich oraz zagranicznych zespołów, a także kreujemy strategię promocji w mediach.

Bezsenność / Wrocław, fot. Julia Ludwiczyńska

Inne koncerty, imprezy i wydarzenia
Nasze portfolio wzbogacają również mini-trasy zagranicznych zespołów, jednorazowe lub cykliczne koncerty, a także imprezy z producentami i DJ-ami z całego świata. Pracowaliśmy m.in. z Ghostly Kisses (CA), Fried Dough (CA), Tripsitter (AT), Assonance (UA) czy Obsimo (FR). Współorganizowaliśmy imprezy z cyklu Rave Alarm oraz ISLrave.

Ziemia / Gdańsk, fot. Tomek Cieślikowski

Płyty i merch
Wydajemy albumy w wersji fizycznej, współpracując z producentami i inżynierami dźwięku uznanymi w kraju. Produkujemy serie ubrań na życzenie artystów z nami współpracujących – zgodnie z ich oczekiwaniami i według ich wytycznych. Koordynujemy sprzedaż i dystrybucję w imieniu artystów.

Teledyski
Zajmujemy się również produkcją teledysków dla naszych artystów. Pracowaliśmy z uznanymi twórcami wideoklipów, którzy mają na swoim koncie współprace z artystami takimi, jak: Taco Hemingway, Otsochodzi, Jan Serce czy Pelson.